Regenet
info: 27. - 31.8.2018 odstávka výroby
Tvoříme funkční weby s důrazem na grafiku www.regnet.cz / kontakt

Ceník - Tvoříme funkční weby s důrazem na grafiku - Regenet

Regenet
Regenet

Ceny

Cena za vytvoření webových stránek je odvozena od objemu požadavků na finální řešení. Uvádíme zde orientační ceny. Konkrétní cenovou nabídku zpracujeme po prokonzultování Vašich požadavků, kde si ujasníme představu o rozsahu práce a navrhneme varianty možných řešení.

Malé webové stránky

Potřebujete na internetovém trhu ukázat, co umíte nebo chcete podpořit Váš produkt? Pak je tato varianta určená právě pro Vás.

Jedná se o vytvoření jedné až pěti webových podstránek s designem na míru. Součástí tvorby malé webové stránky je administrační rozhraní s redakčním systémem na správu obsahu stránek.

V ceně tvorby stránek není zahrnuta cena za doménu a hosting.

Malé webové stránky 5.000 až 7.000 Kč bez DPH

Klasické webové stránky

Ideální varianta, pokud chcete návštěvníkům poskytnout kompletní informace o Vašem podnikání. Tato varianta je vhodná jako osobní či firemní internetová prezentace.

Moderní webové stránky s designem na míru a redakčním systémem na správu obsahu stránek. Webové stránky v rozsahu do maximálně deseti podstránek mohou obsahovat představení firmy, novinky, fotogalerii, kontaktní formulář apod. Součástí je základní optimalizace pro vyhledávače.

V ceně tvorby stránek není zahrnuta cena za doménu a hosting.

Klasické webové stránky 10.000 až 15.000 Kč bez DPH

Webové stránky na míru

Chcete se odlišit od konkurence zajímavým designem webové stránky? Potřebujete zajistit prodej služeb nebo produktů? Pak je tato varianta určena právě pro Vás.

Stránky s neomezeným rozsahem, designem na míru a redakčním systémem na správu obsahu. Do stránek lze začlenit libovolné funkce dle požadavků (objednávkový systém, zákaznické zóny …). Stejně jako u předchozí varianty je i zde součástí základní optimalizace pro vyhledávače.

V ceně tvorby stránek není zahrnuta cena za doménu a hosting.

Webové stránky na míru od 20.000 Kč bez DPH

Elektronické obchody (eshopy)

Webová prezentace určená těm, kteří chtějí vytvářet plnohodnotný prodejní kanál. Hlavním cílem webových stránek je získávání zákazníků a uspokojování jejich potřeb.

Stránky jsou moderním způsobem prodeje zboží přes Internet. Nabízíme možnost začlenění eshopu do webových stránek nebo vytvoření samostatné aplikace elektronického obchodu. Naše řešení je navrženo s ohledem na jednoduché intuitivní ovládání pro zákazníky a zároveň optimalizaci pro internetové vyhledávače. Kromě jiného jsou eshopy připraveny na napojení do porovnávačů zboží (např. www.zbozi.cz).

V ceně tvorby stránek není zahrnuta cena za doménu a hosting.

Elektronické obchody od 30.000 Kč bez DPH

 

Zavřít menu