Regenet
info: 27. - 31.8.2018 odstávka výroby
Tvoříme funkční weby s důrazem na grafiku www.regnet.cz / kontakt

Správa stránek - Tvoříme funkční weby s důrazem na grafiku - Regenet

Regenet
Regenet

Správa stránek

Vytvořením webových stránek naše práce zdaleka nekončí. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci, proto Vám nabízíme stálý servis a správu Vašich webových stránek. Náplní servisu je odborný dohled nad chodem stránek a poskytování služeb při aktualizaci a správě webu.

Správa a aktualizace webu

Aktualizace webu - změna obsahu, doplnění referencí, akce …

Rozšiřování webu v návaznosti na budoucí potřeby

Údržba webových stránek - zabezpečení, synchronizace s novými verzemi prohlížečů, apod.

Statistiky návštěvnosti

Spustíme na vašich webových stránkách sledování statistik (počet návštěvníků, co návštěvníky zajímá, kolik času tráví na stránkách, odkud chodí ...). Následně provedeme vyhodnocení a strategie dalšího rozvoje vašeho webu.

SEO (optimalizace pro vyhledávače)

SEO je v současné době nejskloňovanějším výrazem zajišťujícím úspěch vašeho e-shopu nebo webových stránek. Správná optimalizace je cestou pro co nejlepší umístění vašich stránek ve vyhledávačích. SEO nelze vytvořit přes noc, jedná se o systematickou, cílenou a dlouhodobou aktivitu, jejíž výsledky jsou viditelné za delší časový úsek. Čím vyšší pozici získáte, tím více zákazníků vás objeví.

Webhostingové služby

Hosting znamená poskytnutí prostoru pro Vaše webovské stránky na serveru, který je připojený k internetu a umožňuje rychlý a bezpečný provoz vašich stránek. Náše servere využívají nejmodernější řešení s patřičnou úrovní servisu, monitoringu a zálohování.

Proč využít dlouhodobé spolupráce s námi?

Známe Vaše aktuální potřeby - pravidelně sledujeme vývoj Váš i Vašich webových návštěvníků a dokážeme správně určit další směřování webu a jeho rozvoj.

Zavřít menu