Regenet
info: 27. - 31.8.2018 odstávka výroby
Tvoříme funkční weby s důrazem na grafiku www.regnet.cz / kontakt

Webové stránky - Tvoříme funkční weby s důrazem na grafiku - Regenet

Regenet
Regenet

Webové stránky

Webové stránky jsou spojením - kontaktem mezi Vámi a Vašimi zákazníky, jedná se o vaši nabídku (prezentaci), která ovlivní Váš úspěch nebo neúspěch na trhu služeb nebo zboží. Proto klademe velký důraz na grafické zpracování webové stránky.

Webové stránky vytváříme - „šijeme“ na míru potřeb a požadavků našich klientů. Při tvorbě stránek využíváme nejmodernější technologie v oblasti vývoje a designu, dbáme na standardy a optimalizaci stránek.

Dle Vašich požadavků pro Vás vytvoříme jednoduchou webovou mikrostránku, produktový web nebo rozsáhlou firemní prezentaci. Samozřejmostí pro naši tvorbu je zavedení redakčního systému, který Vám umožní vlastní jednoduchou aktualizaci webových stránek.

Redesign (změna grafiky) stávajících webových stránek

Nechali jste si již dříve vytvořit internetové stránky, které nejsou v dnešní době v souladu s moderními trendy a webovými standardy? Chtěli byste využívat výhod modernizovaných dynamických stránek? Žádný problém. Graficky nově navrhneme a změníme naprogramování vašich stávajících stránek tak, aby odpovídaly požadavkům moderních trendů.

regenet-nevap.jpg
NEVAP s.r.o.
www.nevap.cz
nosnice.cz.jpg
Statek Dvořák
www.nosnice.cz
pultar-fin.jpg
Pultar a partneři s.r.o.
VOLF_web_1.jpg
Topenářství - Miloš VOLF
Truhlářství - Jindřich Kratochvíl.jpg
Truhlářství - Jindřich Kratochvíl
www.truhlarstvikratochvil.cz
Přestavby LPG - CNG, auto servis LPG a CNG - GERA s.r.o..jpg
GERA s.r.o.
www.gera.cz
Zavřít menu